Psikologlarımız

Uzm. Klinik Psikolog

Ayça AKTAÇ GÜRBÜZ

Uzm. Klinik Psikolog

ODTÜ psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansımı tamamladım. Halen aynı üniversitede klinik psikoloji doktorasına devam ediyorum. Çalışmalarımda yetişkin ve ergenlerle anksiyete (kaygı) bozuklukları, depresyon, ilişki-iletişim sorunları, akademik sorunlar üzerine BDT, ACT, Şema Terapi uygulamaları ile çalışıyorum.

Özgeçmiş  Yorumlar

Uzm. Klinik Psikolog

Nilda KAPÇI

Uzm. Klinik Psikolog

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde lisans eğitimimi, Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Travma Modülünde yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Halen Dokuz Eylül Üniversitesi’nde klinik psikoloji programında doktora eğitimime devam ediyorum. Çalışmalarımda yetişkinlerle kaygı bozuklukları, depresyon, okb, travma, kayıp ve yas,  evlilik ve ilişki sorunları ile Şema Terapi, EMDR, Destekleyici Psikoterapi yaklaşımlarıyla çalışıyorum. 

Özgeçmiş  Yorumlar

Uzm. Klinik Psikolog

Kayhan GÜRBÜZ

Uzm. Klinik Psikolog

İstanbul Aydın Üniversitesi psikoloji bölümünü burslu bitirdikten sonra, Université de Bordeaux’da klinik psikoloji ve psikopatoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımda, yetişkin ve ergen ruh sağlığı, anksiyete bozuklukları (panik atak, okb, sosyal fobi, genel anksiyete vb), depresyon, öfke kontrolü, ilişki sorunları alanlarında, BDT,ACT ve EMDR  terapi uygulamaları ile çalışıyorum. 

Özgeçmiş  Yorumlar

Psikoterapist

Gözde SANCAK

Psikoterapist & Psikodramatist

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Klinik Psikoloji eğitimime Birkbeck, University of London’da devam ettim. Bireysel Terapi (travmalar, özgül fobiler, depresyon, yas, kaygı bozuklukları, takıntılar, fibromiyalji) Çift  Terapisi (iletişim sorunları, aldatma, cinsel sorunlar, boşanma, kök aile sorunları, ebeveynlik danışmanlığı)  alanlarında Psikodinamik ve Sistemik bakış açısıyla çalışıyorum. 

Özgeçmiş  Yorumlar

Psikolog

Melis YÜCEER

Psikolog & Psikoterapist

Özyeğin Üniversitesi psikoloji bölümünü tamamladıktan sonra, yüksek lisans eğitimime başarı bursu ile aynı üniversitede Çift ve Aile Terapisi programında devam ettim.  Bireysel terapide depresyon, anksiyete, fobiler, sınav kaygısı, travma, kayıp ve yas gibi konuları,  çift terapisinde ise iletişim problemleri, cinsel problemler,  aldatma gibi konuları EMDR, Sistemik Yaklaşım ve Duygu Odaklı Çift Terapisi ile çalışıyorum.

Özgeçmiş  Yorumlar

Uzm. Klinik Psikolog

Sinem PİRİNALI

Uzm. Klinik Psikolog

Ekonomi Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Yakın Doğu Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımda BDT  ve oyun terapisi ile, ağırlıklı olarak çocuk, ergen ve genç yetişkinlerde, akademik sorunlar, kaygı bozuklukları, sınav kaygısı, davranış  ve dikkat sorunları ile zihinsel, sosyal becerilerin ölçme-geliştirilmesine yönelik uygulamalar yapmaktayım.

Özgeçmiş  Yorumlar