Psikologlarımız

Ayça AKTAÇ GÜRBÜZ

Uzm. Klinik Psikolog

ODTÜ psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansımı tamamladım. Halen aynı üniversitede klinik psikoloji doktorasına devam ediyorum. Çalışmalarımda yetişkin ve ergenlerle anksiyete (kaygı) bozuklukları, depresyon, ilişki-iletişim sorunları, akademik sorunlar üzerine BDT, ACT, Şema Terapi uygulamaları ile çalışıyorum.

Ege Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, aynı üniversitede aile danışmanlığı yüksek lisansımı tamamladım. Klinik psikoloji yüksek lisansıma devam ediyorum. Yetişkin, ergen ve çocuklarda kaygı bozuklukları, depresyon, yeme bozuklukları,  ilişki sorunları ve aile işlevlerinin geliştirilmesi alanlarında Bilişsel Davranışçı Terapi uygulamalarıyla çalışıyorum.

Kayhan GÜRBÜZ

Uzm. Klinik Psikolog

İstanbul Aydın Üniversitesi psikoloji bölümünü burslu bitirdikten sonra, Université de Bordeaux’da klinik psikoloji ve psikopatoloji yüksek lisansı yaptım. Yetişkin ve ergen ruh sağlığında anksiyete bozuklukları (panik atak, okb, sosyal fobi, genel anksiyete vb), depresyon, öfke kontrolü, ilişki sorunları alanlarında, BDT,ACT ve EMDR  terapi uygulamaları ile çalışıyorum. 

Gözde SANCAK

Psikoterapist & Psikodramatist

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Klinik Psikoloji eğitimime Birkbeck, University of London’da devam ettim. Bireysel Terapi (travmalar, özgül fobiler, depresyon, yas, kaygı bozuklukları, takıntılar, fibromiyalji) Çift  Terapisi (iletişim sorunları, aldatma, cinsel sorunlar, boşanma, kök aile sorunları, ebeveynlik danışmanlığı)  alanlarında Psikodinamik ve Sistemik bakış açısıyla çalışıyorum. 

Sinem PİRİNALI

Uzm. Klinik Psikolog

Ekonomi Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Yakın Doğu Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımda ağırlıklı olarak okul dönemi ve öncesi çocukların davranış sorunları ve zihinsel, sosyal becerilerin ölçme-geliştirilmesine yönelik çalışmaların yanı sıra  ergen ve yetişkinlerle de çalışmalar yapmaktayım.