Psikologlarımız

Uzm. Klinik Psikolog

Nur BÜYÜKBEBECİ KAYA

Uzm. Klinik Psikolog

Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra yüksek lisansımı Bangor Üniversitesi, Klinik ve Sağlık Psikolojisi alanında Galler’de tamamladım.  Türkçe ve İngilizce yürüttüğüm trapilerde ergen ve yetişkin grubunda duygu durum bozuklukları, yeme bozuklukları, travma, yas, OKB, kaygı bozuklukları, ilişki ve aile problemleri alanlarında bilişsel davranışçı terapi, mindfulness ve EMDR terapisi ile çalışmaktayım. 

Özgeçmiş  Yorumlar

Uzm. Klinik Psikolog

Nehir ULUSOY

Uzm. Klinik Psikolog

Bilkent Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Işık Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansımı burslu tamamladım. Çalışmalarımda depresyon, yaygın anksiyete bozukluğu, panik bozukluk, sosyal kaygı bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk (OKB), travma sonrası stres bozukluğu (TSSB), yeme bozuklukları, romantik ve sosyal ilişkilerde problemler, tükenmişlik ve öfke kontrol problemleri ile  Bilişsel Dvranışçı terapi ve Şema terapi uygulamalarıyla çalışmaktayım. 

Özgeçmiş  Yorumlar

Uzm. Klinik Psikolog

Ayça AKTAÇ GÜRBÜZ

Uzm. Klinik Psikolog

ODTÜ psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansımı tamamladım. Halen aynı üniversitede klinik psikoloji doktorasına devam ediyorum. Çalışmalarımda yetişkin ve ergenlerle anksiyete (kaygı) bozuklukları, depresyon, ilişki-iletişim sorunları, akademik sorunlar üzerine BDT, ACT, Şema Terapi uygulamaları ile çalışıyorum.

Özgeçmiş  Yorumlar

Uzm. Klinik Psikolog

Kayhan GÜRBÜZ

Uzm. Klinik Psikolog

İstanbul Aydın Üniversitesi psikoloji bölümünü burslu bitirdikten sonra, Université de Bordeaux’da klinik psikoloji ve psikopatoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımda, yetişkin ve ergen ruh sağlığı, anksiyete bozuklukları (panik atak, okb, sosyal fobi, genel anksiyete vb), depresyon, öfke kontrolü, ilişki sorunları alanlarında, BDT,ACT ve EMDR  terapi uygulamaları ile çalışıyorum. 

Özgeçmiş  Yorumlar

Uzm. Klinik Psikolog Çocuk-Ergen ve Aile Psikoloğu

Başak ORMANKIRAN

Uzm. Klinik Psikolog
Çocuk-Ergen ve Aile Psikoloğu

 Ege Üniversitesi psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Klinik Psikoloji ve Aile danışmanlığı alanlarında yüksek lisanslarımı tamamladım. Şuan aynı üniversitede klinik psikoloji doktora programına devam etmekteyim. Çocuk ve ergenler ile yürüttüğüm çalışmalarımda kaygı bozuklukları, depresyon, öfke problemleri, sosyal ve duygusal gelişimi desteklemeye yönelik çalışmalar yapıyorum.

Özgeçmiş  Yorumlar

Uzm. Klinik Psikolog

Sinem PİRİNALI

Uzm. Klinik Psikolog

Ekonomi Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Yakın Doğu Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımda BDT  ve oyun terapisi ile, ağırlıklı olarak çocuk, ergen ve genç yetişkinlerde, akademik sorunlar, kaygı bozuklukları, sınav kaygısı, davranış  ve dikkat sorunları ile zihinsel, sosyal becerilerin ölçme-geliştirilmesine yönelik uygulamalar yapmaktayım.

Özgeçmiş  Yorumlar