Psikologlarımız

Çift/Yetişkin Psikolojisi

Beste İÇAĞASI

Çift/Yetişkin Psikolojisi

İzmir Ekonomi Üniversitesi psikoloji bölümünden yüksek şeref öğrencisi olarak mezun olduktan sonra  aynı üniversitede Deneysel Psikoloji yüksek lisans programını birincilikle tamamladım. Ayrıca klinik psikoloji  yüksek lisansına devam etmekteyim.  Çalışmalarımda depresyon, kaygı bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk, ilişkisel sorunlar,  stres/öfke problemleri, mükemmeliyetçilik ve özgüven eksikliği gibi konularda Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımıyla çalışmaktayım.

Özgeçmiş  Yorumlar

Yetişkin/Ergen Psikolojisi

Nehir ULUSOY

Yetişkin/Ergen Psikolojisi

Bilkent Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Işık Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansımı burslu tamamladım. Çalışmalarımda depresyon, yaygın anksiyete bozukluğu, panik bozukluk, sosyal kaygı bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk (OKB), travma sonrası stres bozukluğu (TSSB), yeme bozuklukları, romantik ve sosyal ilişkilerde problemler, tükenmişlik ve öfke kontrol problemleri ile  Bilişsel Dvranışçı terapi ve Şema terapi uygulamalarıyla çalışmaktayım. 

Özgeçmiş  Yorumlar

Yetişkin Psikolojisi

Ayça A. GÜRBÜZ

Yetişkin Psikolojisi

ODTÜ psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansımı tamamladım. Halen aynı üniversitede klinik psikoloji doktorasına devam ediyorum. Çalışmalarımda yetişkin ve ergenlerle anksiyete (kaygı) bozuklukları, depresyon, ilişki-iletişim sorunları, akademik sorunlar üzerine BDT, ACT, Şema Terapi uygulamaları ile çalışıyorum.

Özgeçmiş  Yorumlar

Yetişkin Psikolojisi

Kayhan GÜRBÜZ

Yetişkin Psikolojisi

İstanbul Aydın Üniversitesi psikoloji bölümünü burslu bitirdikten sonra, Université de Bordeaux’da klinik psikoloji ve psikopatoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımda, yetişkin ve ergen ruh sağlığı, anksiyete bozuklukları (panik atak, okb, sosyal fobi, genel anksiyete vb), depresyon, öfke kontrolü, ilişki sorunları alanlarında, BDT,ACT ve EMDR  terapi uygulamaları ile çalışıyorum. 

Özgeçmiş  Yorumlar

Çocuk/Ergen Psikolojisi

Sinem PİRİNALI

Çocuk/Ergen Psikolojisi

Ekonomi Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Yakın Doğu Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımda BDT  ve oyun terapisi ile, ağırlıklı olarak çocuk, ergen ve genç yetişkinlerde, akademik sorunlar, kaygı bozuklukları, sınav kaygısı, davranış  ve dikkat sorunları ile zihinsel, sosyal becerilerin ölçme-geliştirilmesine yönelik uygulamalar yapmaktayım.

Özgeçmiş  Yorumlar

Aile

Başak ORMANKIRAN

Aile & Çocuk Psikolojisi

 Ege Üniversitesi psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Klinik Psikoloji ve Aile danışmanlığı alanlarında yüksek lisanslarımı tamamladım. Şuan aynı üniversitede klinik psikoloji doktora programına devam etmekteyim. Çocuk ve ergenler ile yürüttüğüm çalışmalarımda kaygı bozuklukları, depresyon, öfke problemleri, sosyal ve duygusal gelişimi desteklemeye yönelik çalışmalar yapıyorum.

Özgeçmiş  Yorumlar