Psikologlarımız

Yetişkin Psikolojisi

Kayhan GÜRBÜZ

Yetişkin Psikolojisi

İstanbul Aydın Üniversitesi psikoloji bölümünü burslu bitirdikten sonra, lisansüstü eğitimimi Université de Bordeaux’da klinik psikoloji ve psikopatoloji alanında yaptım. Çalışmalarımda, yetişkinlerle, genel anksiyete, panik atak, sosyal anksiyete, obsesif-kompulsif bozukluk, depresyon, öfke kontrolü, mükemmeliyetçilik ve ilişki sorunları alanlarında, BDT,ACT ve EMDR  terapi uygulamaları ile çalışıyorum.

Yetişkin Psikolojisi

Ayça A. GÜRBÜZ

Yetişkin Psikolojisi

ODTÜ psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansımı tamamladım. Halen aynı üniversitede klinik psikoloji doktorasına devam ediyorum. Çalışmalarımda yetişkin ve ergenlerle anksiyete (kaygı) bozuklukları, panik bozukluk, sosyal anksiyete, okb depresyon, ilişki-iletişim sorunları, akademik sorunlar üzerine BDT, ACT, Şema Terapi uygulamaları ile çalışıyorum.

Yetişkin/Ergen Psikolojisi

Nehir ULUSOY

Yetişkin/Ergen Psikolojisi

Bilkent Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Işık Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansımı burslu tamamladım. Çalışmalarımda depresyon, yaygın anksiyete bozukluğu, panik bozukluk, sosyal kaygı bozukluğu, Okb, travma sonrası stres bozukluğu, yeme bozuklukları, ilişki problemleri, tükenmişlik ve öfke kontrol problemleri ile  BDT ve şema terapi uygulamalarıyla çalışmaktayım. 

Yetişkin/Ergen Psikolojisi

İrem TOKBAŞ

Yetişkin/Ergen Psikolojisi

Hacettepe Üniversitesi psikoloji bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun olduktan sonra Kâtip Çelebi Üniversitesi’nde psikoloji yüksek lisansına devam etmekteyim. Çalışmalarımda depresyon, yaygın anksiyete bozukluğu, panik bozukluk, sosyal kaygı bozukluğu, (OKB), travma sonrası stres bozukluğu, yeme bozuklukları, ilişki sorunları, yetişkin DEHB gibi problemler ile  BDT uygulamaları ile çalışmaktayım.

Çocuk/Ergen Psikolojisi

Sinem PİRİNALI

Çocuk/Ergen Psikolojisi

Ekonomi Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Yakın Doğu Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımda BDT  ve oyun terapisi ile, ağırlıklı olarak çocuk, ergen ve genç yetişkinlerde, akademik sorunlar, kaygı bozuklukları, sınav kaygısı, davranış  ve dikkat sorunları, ebeveyn danışmanlığı ile zihinsel, sosyal becerilerin ölçme-geliştirilmesine yönelik uygulamalar yapmaktayım.

Aile & Çocuk Psikolojisi

Başak ORMANKIRAN

Aile & Çocuk Psikolojisi

 Ege Üniversitesi psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Klinik Psikoloji ve Aile danışmanlığı alanlarında yüksek lisanslarımı tamamladım. Şuan aynı üniversitede klinik psikoloji doktora programına devam etmekteyim. Çocuk ve ergenler ile yürüttüğüm çalışmalarımda kaygı bozuklukları, depresyon, öfke problemleri, sosyal ve duygusal gelişime yönelik çalışmalar yapıyorum.