Yurt Dışında Türk Psikolog

yurt-dışı-türk psikologYurt dışındaki Türkler İçin Türk Psikolog Desteği

İnsanlar yaşamlarının bazı dönemlerinde zorlayıcı sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Bu zor dönemler kişinin günlük yaşamını zorlaştırabileceği gibi ikili ilişkilerinde bozulmalara yol açabilir veya depresyon, anksiyete gibi ruh sağlığını bozan durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Böyle dönemlerin hayatımızda yarattığı etkilerin önüne geçmek için profesyonel destek almak çok önemlidir. Psikoterapi kişinin günlük yaşamında, ikili ilişkilerinde iyileşmelere destek olduğu gibi depresyon ve anksiyete bozuklukları gibi birçok klinik durumda iyileşmeye yardımcı olur.

Çalışacağımız psikoloğu seçerken uzmanlık alanı ve eğitim bilgileri kadar bizi anlayabilmesi de çok önemlidir. Psikologlara ve psikoterapiye erişim yurt dışında yaşayan kişiler için zor olabildiğinden Türkiye dışındaki yabancı ülkelerde yaşayıp Türk psikolog ihtiyacı duyan kişiler sayıca fazladır. 2016 yılından beri İzmir’de hizmet veren merkezimiz yurt dışında yaşayan türkler için psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetlerine erişimi teknoloji desteğiyle kolaylaştırıyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, kültürünüzü bilen ve anadilinizi konuşan bir psikologla görüşmek online terapi ile artık çok kolay!

Online Terapi Nedir?

Psikologlarımız

Almanya Türk Psikolog

Uzman psikolog ekibimizle, Almanya Türk psikolog arayışında bulunan Almanya’daki gurbetçi vatandaşlarımız başta olmak üzere Avrupa’nın dört bir yanındaki vatandaşlar da ihtiyaç duydukları konularda online terapi ile uzmanlarımızdan yardım alabilirler. İnternet üzerinden görüntülü görüşme şeklinde gerçekleştirilen seanslar ile günlük yaşamınızı olumsuz etkileyen durumlarla baş etmeyi öğrenebilirsiniz.

Amerika’da Türk Psikolog

Amerika Birleşik Devletleri’nde başta New York olmak üzere farklı şehirlerde yaşayan tüm Türk vatandaşları Amerika Türk psikolog arayışında bulunmaktadır. Amerika’da yaşıyor ve terapiye başlamayı düşünüyorsanız psikologlarımızı ve online terapi sayfamızı inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Amerika’dan gelen başvurularda saat farkından dolayı seanslarımız Usa saatiyle sabah saatlerinde gerçekleştirilebilmektedir.

Fransa’da Türk Psikolog

Fransa Avrupa’da Türk vatandaşlarının yoğunlukla yaşadığı ülkelerden biridir. Bu sebeple Fransa’da Türk psikolog arayanlar başta Paris olmak üzere Lyon, Montpellier gibi şehirlerde sayıca fazladır. Ekibimizde Fransızca bilen psikologlar ile online terapi ile Türkçe olduğu gibi Fransızca destek alabilirsiniz.

Hollanda’da Türk Psikolog

Avrupa’nın pek çok ülkesinde olduğu gibi Hollanda’da Türk psikolog arayışında bulunan kişiler de uzman psikolog ekibimizden online terapi ile destek alabilmektedir. Skype üzerinden gerçekleştirilen online seanslar yüz yüze terapi kadar verimli olmaktadır.

Belçika’da Türk Psikolog

Avrupa ülkeleri arasında en fazla Türk vatandaş nüfusu bulunan ülkeler arasında yer alan Belçika’da Türk psikolog arayanlar da sayıca fazladır. Belçika’da yaşıyor ve ana dilinizi konuşan psikolog arıyorsanız psikologlarımızı ve online psikolog sayfamızı inceleyerek online seanslara başlayabilirsiniz. Gizlilik ile ilgili hususlar için ise kişisel verilerin korunması sayfamızı inceleyebilirsiniz.