İzmir Psikolog

İzmir Psikolog Aramaları Nora Psikoloji’yi Gösteriyor!

Nora Psikoloji kurulduğu ilk günden itibaren İzmir’de psikolog arayanların en çok tercih ettiği  merkezlerden biri olmayı başardı. Danışan odaklı, çözüme yönelik bilimsel terapi uygulamaları sayesinde merkezimiz uzmanları da İzmir’de en çok tavsiye edilen psikologlar oldular.

Her Yaşa Yönelik Psikolojik Danışmanlık, Terapi ve Psikolojik Test Uygulamaları

Yetişkin psikolojisi yanı sıra aile ve çocuk psikolojisi alanlarında uzman klinik psikologlarla hizmet veren merkezimizde yetişkin ve çiftler için bilişsel davranışçı terapiler, Emdr, Act, şema terapi uygulamaları, çocuklar için ise bilişsel davranışçı terapiler ile oyun terapisi uygulamaları kullanılmaktadır.  Psikologlarımız ayrıca kişilik, zeka vb. süreçlerin ölçümleriyle ilgili olarak psikolojik test uygulamalarını da gerçekleştirmektedir.

Psikologlarımız, anksiyete (kaygı) bozuklukları, depresyon, öfke kontrolü, bağımlılıklar, yeme bozuklukları, aile ve ilişki sorunları, çocuklarda davranış ve dikkat sorunları gibi bir çok klinik konuda hizmet vermekle birlikte, günlük hayatta karşılaşılan spesifik durumlara ilişkin yaşanan karamsarlık, mutsuzluk, kararsızlık gibi durumlarda da danışanlarına destek olmaktadır.

Kurumsal Psikolojik Danışmanlık

Bireysel başvurular haricinde merkezimiz kurumsal programlarla şirketlere ve çalışanlarına terapi ve eğitim alanlarında destek olmaktadır. Öfke kontrolü, iletişim becerileri, stres yönetimi ve problem çözme gibi gruplara yönelik gerçekleştirilen eğitimlerde şirketlere yönelik özel içeriklerle ön plana çıkan eğitimler  haricinde şirket çalışanlarına bireysel psikoterapilerle yaşadıkları zorluklara yönelik destek olmaktayız.

Kolay Ulaşım

Terapi süreci genellikle birden fazla görüşmeyi gerektireceğinden İzmir Alsancak’ta psikolog arıyorsanız  trafik ve toplu ulaşıma yakınlık gibi konular önemli olabilmektedir. Talatpaşa Bulvarı üzerinde bulunan merkezimiz İzban, tramvay ve otobüs duraklarına oldukça yakın bir konumdadır. 

Online Terapi İmkanı

Merkezimize şehir dışı veya yurt dışından gelen başvurularda  online terapi  ile İnternet üzerinden görüntülü gerçekleştirilebilmektedir. Online terapi yüz yüze terapi kadar verimlidir.

Terapi Süreci ve Seanslarla İlgili Temel Bilgiler

Merkezimizde seanslar, 50 dk sürmekte olup, seans sıklıkları ve terapi süresi yaşanan sorunlara ve şiddetine göre değişiklik gösterebilmektedir. Başvuru sebebi bir veya bir kaç görüşmeyi kapsayabileceği gibi çok daha uzun süreler de gerektirebilir. Sürecin nasıl ilerleyeceği ve tahmini olarak ne kadar süreciği ilk seans sırasında psikoloğunuzla değerlendirebilirsiniz.

İzmir’de Klinik Psikolog Tavsiyeleri

İzmir’de klinik psikolog arıyorsanız,aşağıda bulunan menü üzerinden klinik psikologlarımızın  öz geçmişlerini ve çalışma detaylarını inceleyebilir, psikologlarımızla ilgili danışan görüş ve yorumlarını inceleyebilirsiniz. Destek almak istediğiniz uzmandan websitemiz üzerinden kolayca online randevu alabilirsiniz.

 

Size en iyi şekilde yardımcı olmayı umuyoruz…

 

 

Psikologlarımız

Uzm. Klinik Psikolog

Ayça AKTAÇ GÜRBÜZ

Uzm. Klinik Psikolog

ODTÜ psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansımı tamamladım. Halen aynı üniversitede klinik psikoloji doktorasına devam ediyorum. Çalışmalarımda yetişkin ve ergenlerle anksiyete (kaygı) bozuklukları, depresyon, ilişki-iletişim sorunları, akademik sorunlar üzerine BDT, ACT, Şema Terapi uygulamaları ile çalışıyorum.

Özgeçmiş  Yorumlar

Uzm. Psikolog

Başak ORMANKIRAN

Uzm. Psikolog

Ege Üniversitesi psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olduktan sonra, aynı üniversitede aile danışmanlığı yüksek lisansımı tamamlayıp klinik psikoloji yüksek lisansıyla devam ettim. Çalışmalarımda yetişkinlerde kaygı bozuklukları, depresyon, yeme bozuklukları   ilişki sorunları alanlarında Bilişsel Davranışçı Terapi uygulamalarıyla çalışıyorum.

Özgeçmiş  Yorumlar

Uzm. Klinik Psikolog

Kayhan GÜRBÜZ

Uzm. Klinik Psikolog

İstanbul Aydın Üniversitesi psikoloji bölümünü burslu bitirdikten sonra, Université de Bordeaux’da klinik psikoloji ve psikopatoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımda, yetişkin ve ergen ruh sağlığı, anksiyete bozuklukları (panik atak, okb, sosyal fobi, genel anksiyete vb), depresyon, öfke kontrolü, ilişki sorunları alanlarında, BDT,ACT ve EMDR  terapi uygulamaları ile çalışıyorum. 

Özgeçmiş  Yorumlar

Psikoterapist

Gözde SANCAK

Psikoterapist & Psikodramatist

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Klinik Psikoloji eğitimime Birkbeck, University of London’da devam ettim. Bireysel Terapi (travmalar, özgül fobiler, depresyon, yas, kaygı bozuklukları, takıntılar, fibromiyalji) Çift  Terapisi (iletişim sorunları, aldatma, cinsel sorunlar, boşanma, kök aile sorunları, ebeveynlik danışmanlığı)  alanlarında Psikodinamik ve Sistemik bakış açısıyla çalışıyorum. 

Özgeçmiş  Yorumlar

Uzm. Klinik Psikolog

Sinem PİRİNALI

Uzm. Klinik Psikolog

Ekonomi Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, Yakın Doğu Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansı yaptım. Çalışmalarımda BDT  ve oyun terapisi ile, ağırlıklı olarak çocuk, ergen ve genç yetişkinlerde, akademik sorunlar, kaygı bozuklukları, sınav kaygısı, davranış  ve dikkat sorunları ile zihinsel, sosyal becerilerin ölçme-geliştirilmesine yönelik uygulamalar yapmaktayım.

Özgeçmiş  Yorumlar